Aktuality

KST Jirkov D – TTC Litvínov C 10:8

Štěstěna se přiklonila na domácí pálky.

Po sobotním odloženém utkání Krajského přeboru 2. třídy družstev mužů s celkem Březenecká Chomutov C zajíždělo v neděli naše C družstvo na stoly svého soupeře do Jirkova. Že půjde o vyrovnaný zápas, tak s tím se počítalo. Domácí nastoupili v sestavě Pavel Šístek, Jan Jendrýsek, Luděk Kotrba, Ladislav Fürst a Josef Gabriel. Hosté Petr Bláha, Michael Smolka, Josef Kohutka st. a po roční pauze opětovně Martin Kir.

Litvínovští zvládli obě čtyřhry a úvodní dvouhry na výbornou a zajistili si vedení 4-0 na svojí stranu. Po té domácí bodík po bodu nejen snižovali náskok, ale především díky lepším koncovkám jednotlivých sad se dostali do vedení 8-7. V následujících závěrečných dvouhrách v utkání Jendrýsek – Smolka a Gabriel – Bláha skončila shodně po tuhém boji v pětisetových bitvách 3-2 na sady pro domácí hráče. Za zmínku stojí, že v utkání Gabriel – Bláha vedl náš hráč 2-0 na sady a 6-2 na míčky a nestačilo to.

Na konečných našich 8 bodů snižoval Kohutka vítězstvím 3-1 nad Kotrbou. Body za Litvínov: Kohutka 2,5, Kir 2,5 , Bláha 1,5 a Smolka 1,5.