Aktuality

Dne 18. 5. 2012 od 18:00 v herně pořádá TTC Litvínov slavnostní zakončení sezóny. Zváni jsou všichni členové klubu včetně svých drahých poloviček. Občerstvení bude zajištěno - jídlo + alkoholické/nealkoholické nápoje.

Hlavní událostí večera bude uspořádání turnaje příchozích manželek a přítelkyň členů našeho klubu.

Další program: Zhodnocení uplynulé sezony, volná zábava do pozdních ranních hodin. Svojí účast potvrďte na  emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo pomocí sms na telefonním čísle 736 508 112 a uvádějte též, zda dorazíte sami nebo ve dvojici s vaší drahou polovičkou.

Dne 14. 12. 2011 zveme všechny naše děti a jejich rodiče na již 3. ročník oblíbeného turnaje. V prostorách naší herny bude zajištěno malé občerstvení a obchůdek firmy vsenastolnitenis.cz. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a obuv. Přibalte dobrou náladu.

Výbor oddílu pořádá 13. 12. 2011 od 17:00 brigádu v herně stolního tenisu. Budeme zateplovat novou koupelnu, čistit starou. Dále je potřeba zrekonstruovat osvětlení na stole č.4., dolepit koberec na stůl č.2., přidělat věšák do šatny a další drobnější práce. Proto věřím,že se sejdeme v hojném počtu. Každá ruka bude potřeba. Dotazy směrujte na Radka Bláhu a Josefa Kohutku.

Zvu všechny příznivce stolního tenisu v Litvínově na slavnostní zakončení úspěšné sezony v naší herně.

Program: 18:00 - Turnaj rodinných příslušníků

19:30 - Předání diplomů úspěšným a neúspěšným členům klubu

20:00 - Občerstvení, volná zábava, hudba