Aktuality

Vítězství v posledním utkání sezóny „C“ družstvu vyšel na výbornou

TJ Smolnice – TTC Litvínov C 8:10

V závěrečném jarním kole zajíždělo naše „C“ družstvo na Lounsko do střediskové obce „baště stolního tenisu do Smolnice.

Tradiční domácí sestava Jiří Šalanda, Bohumil Zapletal, Petr Pidrman byla oslabena o školníka Jiřího Petrlíka, toho nahradil jeho strýc Josef Petrlík. Litvínovští dali opětovně šanci mladému dorostenci Martinu Glajcovi, dále se za stoly zapotili Josef Kohutka st., Michal Kadlec a Petr Bláha.

Po úvodních čtyřhrách a prvních dvouhrách byl stav nerozhodný 3:3 a dalo se tušit, že půjde o velmi vyrovnané utkání. Domácí toužili po odvetě z podzimní části soutěže, kdy v Litvínově prohráli poměrně hladce 13:5. Řada utkání byla velmi vyrovnaná a končila vždy až po velkém boji v páté rozhodující sadě. Vynikající údery ať z forhendu či bekhendu, topspiny, čopy, nárazy, kraťasy ale i lobovaná obrana byla ve Smolnické tělocvičně k vidění a oku lahodící hra přinesla závěrečný úspěch našich borců za co nejtěsnější výsledek.

Velkou pochvalu nejen v tomto utkání si zaslouží hráč Michal Kadlec, který získal pro své družstvo 4,5 bodu, ale především za vynikající sezónu, kdy byl jasně nejlepším jednotlivcem v „C“ družstvu a celkové druhé místo v procentuálním hodnocení celé soutěže Krajského přeboru 2.třídy je obdivuhodné a stojí tomuto hráči co nejsrdečněji pogratulovat. Dále ve Smolnici bodovali Kohutka st. 3, Bláha 2,5 a Glajc 0.