Aktuality

Jasná vítězství C družstva

TTC Litvínov C – TJ Klášterec nad Ohří A 15:3

Domácí sestava: Kadlec Michal, Cimerman Ladislav, Glajc Martin, Bláha Petr.

Sestava hostí: Ciniburk Jindřich, Cap Miroslav, Karitár Tomáš, Voříšek Jan.

Poměrně snadné vítězství v kvapíkovém tempu zaznamenali domácí hráči C družstva v dalším kole krajského přeboru II. třídy. Opětovně dostal šanci mladý Martin Glajc, který jedním bodem nad Janem Voříškem obranářem s nebezpečným výpadem splnil svůj cíl pro toto utkání, neodejít s prázdnou. V dalších utkáních naši favorité Kadlec, Cimerman a Bláha splnili jasný cíl, neztratit žádný bod. V celkovém počtu to znamenalo Kadlec 4,5, Cimerman 4,5, Bláha 4,5 a Glajc 1,5 bodu.

 

TTC Litvínov C – Baník Březenecká C 15:3

Sestava domácích byla stejná jako předcházející utkání s Kláštercem. Hosté přijeli do Litvínova v oslabené sestavě: Kučera Lubomír, Sojka Theodor, Drahota David (dorostenec) a Mandák Josef (rovněž dorostenec).

Družstvo Baníku Březenecká C bylo před tímto utkáním v tabulce před našimi hráči a proto domácí nastoupili s respektem. Po úvodních čtyřhrách a prvních dvouhrách byl nerozhodný stav 2:2 na zápasy. Potom však následovala šňůra 12 vítězných zápasů našich borců, kteří přece jenom ukázali větší úderovou jistotu, někdy i razanci v útočných drajvech a také patřičné štěstíčko nad svými někdy i rezignujícími soupeři.

Body Litvínova: Kadlec 4,5 , Bláha 4,5, Cimerman 4 a Glajc 2 body.