Aktuality

Z Mostu si veze céčko vítězství i prohru

SKST Baník Most E – TTC Litvínov C 10:9

Nejtěsnější prohrou s rozhodující čtyřhrou pro domácí zahájili naši stolní tenisté další dvoukolo v Krajském přeboru 2. třídy na stolech soupeřů tentokráte v Mostě proti „E“ a „D“ družstvu domácích. Mostecké Éčko které vévodí v tabulce této soutěže nastoupilo v této sestavě: Petr Kalivoda, Pavel Srp, Jaroslav Koutský a Ladislav Bencz. Hosté v sestavě: Josef Kohutka st., Michal Kadlec, Petr Bláha a Martin Glajc.

Poprvé měli možnost se naši hráči seznámit s novým prostředím v náhradní tělocvičně Vysoké školy technologické v Mostě, namísto opravující a přestavující Sportovní haly. V zajímavém a velmi vyrovnaném utkání musela rozhodovat až závěrečná rozhodující čtyřhra v níž domácí dvojice Kalivoda, Srp porazila naší dvojici Kadlec, Bláha 3-1 na sady. Hosté se zaměřili především na hráče Petra Kalivodu, dosavadního průběžného vedoucího hráče v procentuálním hodnocení soutěže. A to se skutečně povedlo a podrážděný a nervózní Kalivoda doslova nepříčetně řádil. Co je to ovšem platné, když se nakonec smáli domácí. Body mosteckých hráčů: Srp 2,5 + 0,5, Koutský 2, Bencz 3 a Kalivoda 1,5 + 0,5.

SKST Baník Most D – TTC Litvínov C 0:18

Toto není kontumace, ale skutečný výsledek na stolech soupeře. Domácí nastoupili v sestavě: Petr Lipiner, David Kadlec, Zdeněk Faltys st. a Ladislav Bohuněk. Litvínovští hráči v sestavě: Josef Kohutka st., Michael Smolka, Ladislav Cimerman a Petr Bláha.

V nedělním utkání hrané ve stejné tělocvičně se hosté doslova překonávali. Svému domácímu soupeři nedovolili vůbec nic. Přestože řada utkání byla hrána na pět vítězných sad, tak hosté zcela dominovali. Neztratili ani bod a uštědřili domácím playerům opravdu krutou, ale zcela zaslouženou porážku. Za zmínku stojí domácí borec Ladislav Bohuněk. Tento nestárnoucí matador, hrající zcela nelogicky pouze jeden úder a to tzv. strkaný backhand dělal opětovně našim hráčům největší starosti.