Aktuality

Céčko své soupeře doslova spláchlo

TTC Litvínov C – TJ Březenecká D 14:4

V prvním dvoukole jarní části hostilo naše „C“ družstvo v soutěži družstev mužů v Krajském přeboru 2. třídy družstva z Chomutovské oblasti. Tradiční domácí sestava: Josef Kohutka st., Michael Smolka, Michal Kadlec, Petr Bláha a Martin Glajc. Hosté nastoupili v sestavě: Antonín Strejcovský, Vlastimil Novotný, Zdeněk Morávek, Petr Cipro a střídající Oldřich Brůha.

Po úvodních vítězných čtyřhrách vedlo domácí družstvo 2:0. Pouze v úvodní dvouhře klopýtl nejzkušenější hráč Josef Kohutka st. s Antonínem Strejcovským 1:3 na sady. Pravdou je, že hostující hráč si vynikající hrou poradil s nepříjemnou obranou našeho hráče. To však bylo na dlouhou dobu pro hosty vše co dokázali. Další body získali až za stavu 11:1 vítězstvím nad střídajícím Glajcem a tím korigovali celkový stav. Domácí předvedli skutečně nadšený, bojovný a takticky velmi dobře vedený výkon.

Body: Kadlec 4,5, Bláha 4,5, Smolka 3,5, Kohutka st. 1,5 a Glajc 0.

 

TTC Litvínov C – KST Jirkov C 14:4

Stejná sestava domácích jako v předcházejícím utkání. Hosté přijeli do Litvínova s touto čtveřicí: Pavel Šístek, Josef Gabriel, Ladislav Fürst ml. a nadějný dorostenec Michael Dönner (střídavý start z VTŽ Chomutov).

Domácí nažhaveni z předchozího utkání se pustili do svého soupeře s plnou vervou a po úvodních čtyřhrách a dvouhrách vedli 6:0. Následná prohra Petra Bláhy s Fürstem 2:3 na sady nemohla domácí zastavit z velkého rozjezdu. Plně využili domácího prostředí a hostům dovolili následně snížit body až nad naším střídajícím dorostencem Martinem Glajcem.

Body za domácí: Kadlec 4,5, Bláha 3,5, Kohutka ml. 3,5, Smolka 2,5 (hrál pouze 2 utkání a následně střídal), Glajc bez bodu.