Aktuality

Hodnocení po první polovině soutěží TTC Litvínov

Hodnocení soutěží TTC Litvínov: Náš klub má po letech v soutěžích mužů 6.družstev a po polovině si vedou všichni naprosto skvěle.

F družstvo: Složené z dorostenců a žáků doplněné o rodiče si vedou naprosto suverénně v OP-2. Jsou na čele tabulky a čeká je play off. Nejlepší hráči: Glajc Martin, Fencl Lukáš, Brusch Radek.

E družstvo: Alena Brožová s Honzou Pelcem spolu s dalšími mladíky se drží na třetím místě a dělají možná úplně nejdůležitější práci pro oddíl. Boje o postup by jim neměli uniknout.

D družstvo: Tým v pohodě bojuje v popředí OP-1 a tuto sezonu si může dovolit prostřídat více hráčů. Dobře hrají Kůrka, Brožová, za očekáváním zatím zůstává Milan Zelenka, který na sobě jistě zapracuje.

C družstvo: Matador Pepík Kohutka táhne svůj tým stále vysoko a tvoří základnu pro naši budoucnost. Nejlepší hráči: Kadlec Michal, Kohutka Josef, Petr Bláha a Koloušek Smolka.

B družstvo: Příjemné překvapení v našich řadách. Družstvo se semklo a vytvořilo partu bojovníků schopnou porazit kohokoliv. Největší zásluhu na tom má Honza Filín, jak po organizační, tak po hráčské stránce. Ostatní - Smolka, Cimmermann, Kadlec, R.Bláha, Váňa a Smrčka mu v tom pomáhají. Umístění v první polovině tabulky je moc hezké.

A družstvo: Po pomalém rozjezdu na začátek se tým uklidnil a šlape na paty i těm nejlepším, bojuje i za nepříznivého stavu.

Po letech se ocitl v klidných vodách středu tabulky a snad se podaří splnit i procentuální limit 50%. Nakročeno mají: Smejkal Vít, Kastner Milan a Smolka Michael (kolouch).