Aktuality

„C“ družstvo doma suverénně bodovalo

TTC Litvínov C – TJ Smolnice 13:5

V závěrečném podzimním dvoukole hostilo naše „C“ družstvo v soutěži družstev mužů v Krajském přeboru 2. třídy družstva z Lounského okresu.

Tradiční domácí sestavu tentokráte doplnil Josef Kohutka ml. a byl skutečnou posilou. Dále nastoupili Josef Kohutka st., Michal Kadlec, Petr Bláha a Martin Glajc. Hosté nastoupili v sestavě: Jiří Petrlík, Vít Martinovský, Petr Pidrman a Jiří Šalanda.

Po úvodních vítězných čtyřhrách se domácí doslova zakousli do svého soupeře a s patřičnou štěstěnou se dostalo až do vedení 9:0. Pravdou je, že do tohoto stavu skončilo sedm zápasů po pětisetovém boji, vždy ve prospěch našich hráčů. Po té hosté přece jen zkorigovali celkový stav. Jinak domácí předvedli skutečně nadšený, bojovný a takticky velmi dobře vedený výkon.

Body: Kohutka ml. 4,5, Kadlec 3,5, Bláha 3,5, Kohutka st. 1,5 a střídající Glajc tentokráte na své soupeře nestačil.

 

TTC Litvínov C – OÚ Libořice 13:5

Stejná sestava domácích jako v předcházejícím utkání. Hosté přijeli do Litvínova s touto čtveřicí: Jan Gono, Aleš Kopřiva, Pavel Šmidílek a František Lorenc.

A opět domácí excelovali, stejně jako proti Smolnici vedli po čtyřhrách a sedmi dvouhrách znovu 9:0. Tentokráte zcela jasně. Všichni hráči zaslouží plné absolutorium a po jedné hodině a padesáti minutách bylo tzv. vymalováno.

Body za domácí: Kadlec 4,5, Bláha 4,5, Kohutka ml. 2,5 (na dvě poslední dvouhry již nenastoupil), Kohutka st. 1,5 a opětovně střídající Glajc bez bodu.