Aktuality

TTC Litvínov B – Baník Most D 10:9

Dne 11.2.2010 se na domácích stolech TTC Litvínov uskutečnil jeden z nedůležitějších zápasů B družstva v krajském přeboru první třídy v druhé polovině letošní sezóny. Domácí přivítali celek z nedalekého Mostu, SKST Baník Most D. Po dohodě obou celků se zápas sehrál v předtermínu.

Domácí nastoupili v sestavě: Bláha Radek, Kohutka Josef st, Smejkal Vít, Smolka Michael, Smrčka Jiří a Váňa Hynek.

Sestava hostů: Holovčák Jiří, Kalivoda Petr, Srp Pavel, Šťovíček Petr

Úvodní čtyřhry se odehráli v nestandardní sestavě domácích a to Bláha Radek a Kohutka Josef st, Smolka Michael a Smrčka Jiří. Nesehrané dvojice, ač bojovali co jim síly stačili body nevybojovali a tak jsme do zápasu vstupovali za stavu 0:2.

Do jednotlivých dvouher už nastoupil klasický kádr s největšími oporami B družstva Vítem Smejkalem a Hynkem Váňou. Průběh celého zápasu byl velice vyrovnaný, až do samého konce, do stavu 9:9. Po odehrání základní části nastoupili do rozhodující čtyřhry nejproduktivnější hráči obou celků a to za domácí Smejkal, Váňa a za hosty Holovčák, Srp. Průběh rozhodujícího deblu byl velice dramatický, až do samého konce, který byl příznivější pro domácí borce. Ti svým vítězným tažením zajistili celkovou výhru domácích 10:9.

Nejlepším hráčem domácích byl Vít Smejkal, který svým strhujícím výkonem a velikou bojovností, neztratil proti hostům ani jeden bod a největší měrou přispěl k důležité výhře domácího celku.

Body domácích: Smejkal Vít – 4,5, Váňa Hynek – 2,5, Bláha Radek – 2 a Smrčka Jiří – 1.